Zaznacz stronę

Cześć! Tu Gosia – Twoja dekoratorka!

Jestem dekoratorką i tworzę oprawę dla najważniejszych chwil Waszego życia. Moja praca to nie tylko usługa florystyczna, ale także kompleks porad związanych z doborem dekoracji do lokalu, z aranżacją przestrzeni. Poznajmy się!

Dekoratorka przyjęć

Nazywam się Małgorzata Burzanowska – dekoratorka przyjęć, która w świecie wesel i przyjęć funkcjonuje z powodzeniem już drugi sezon. Mogłabym napisać w tym miejscu ile wesel udekorowałam w ubiegłym roku, ile dekoracji urodzinowych stworzyłam, z kim współpracowałam. Mogłabym… ale to nie byłoby w moim stylu… Zdecydowanie bardziej od przedstawiania suchych faktów, wolę Wam opowiedzieć o tym, co w pracy dekoratorki jest najważniejsze. A według mnie tą cechą jest wrażliwość i oczywiście elastyczność – przy czym ta pierwsza cecha jest zdecydowanie ważniejsza.  

Wrażliwa dusza

Wrażliwość to umiejętność przełożenia Waszej historii na oprawę, to rozmowy, które pozwalają mi Was lepiej poznać. Ta umiejętność słuchania, daje mi możliwość, aby tworzyć dekoracje, które są utożsamieniem Waszego stylu. One stanowią piękne i spójne tło dla podkreślenia Waszego uczucia. Chcę, aby efekt naszej pracy był wspaniały, a jednocześnie nienarzucający… Taki, który nie dominuje i nie odciąga uwagi od najważniejszych osób tego dnia, czyli od Was. Bo dla mnie zawsze, ale to zawsze, najważniejszy jest człowiek i jego emocje. To jest Wasz dzień, Wasze ulotne chwile, czułe gesty, szczery śmiech… 

Elastyczność czyli umiejętność dostosowania się do chwili, do wizji i zaproponowanie dekoracji, które mieszczą się w przewidzianym przez Was budżecie. Bo dekoratorka to nie tylko florystka, to osoba, która pomoże Wam spełnić Waszą wizje, która doradzi, podpowie co pasuje. To też otwartość na proponowane przez Was nowe formy dekoracji i szaleństwa! Nie boję się wyzwań, chętnie je podejmuję! 

 

 

dekoracja ślubu

Jaka jestem?

Kreatywna. Staram się nie powielać swoich wcześniejszych projektów. Jako dekoratorka najważniejszym jest dla mnie dostosowanie wszystkiego pod Was.

Wrażliwa. Nieraz już zakręciła mi się łezka w oku, gdy słuchałam historii Waszej miłości, porodu lub gdy opowiadaliście o emocjach jakie wywołało
w Was oczekiwanie na Maleństwo. 

Elastyczna. Kreuję miejsce przyjęcia zgodnie z Waszą wizją delikatnie podsuwając pomysły na pasujące elementy.

Widzę więcej i czytam między wierszami. Czasem nawet nie musicie nic mówić, żebym wiedziała co macie na myśli. 

Jestem gadułą. Na spotkaniach raczej nie grozi nam niezręczna cisza. Często mam wrażenie jakbym Was już dobrze znała, tak nam się dobrze rozmawia!

 

Jedyny taki dzień…

Gdy myślę o najistotniejszych chwilach mojego życia to wspominam
z nostalgią dzień naszego ślubu oraz noc, w którą na Świecie pojawiła się nasza córka i powitanie w domu, jakie przygotował dla nas mój Mąż. Emocje
i wzruszenie towarzyszą mi po dzień dzisiejszy, gdy tylko o tych dniach pomyślę. I wierzcie lub nie, ale ta idealna oprawa pozwoliła mi skupić się na tym, co jest najważniejsze czyli na przeżywaniu chwili. Pamiętam, jak czułam się wyjątkowo w tych dniach, bezsprzecznie! Całokształt zapadł mi głęboko w pamięć… Resztę detali przypominam sobie oczywiście przeglądając zdjęcia, jedną z najlepszych pamiątek jaką można sobie zrobić.

Tym, czym się w życiu kieruję, to docenianie każdej chwili. Może właśnie dlatego staram się im nadawać piękną oprawę, bo wiem, że po latach, kiedy codzienność zleje się w pamięci w jedno, to te wyjątkowe pozostaną zapamiętane. Więcej możecie przeczytać tutaj. Dlatego właśnie wolę nie pisać, że wykonuję dekoracje, a, że chcę odpowiednią oprawą przyczynić się, aby te chwile zapadły Wam głęboko w pamięć.

dekoracja ślubu plenerowego

Poznajmy się!

Co mnie wyróżnia jako dekoratorkę?

Doświadczenie i szybkie działanie

Nie są mi straszne nowatorskie rozwiązania
i nowe formy dekoracyjne. Nie boję się wyzwań!

Indywidualne podejście

Kluczem mojego działania jest indywidualna oferta skierowana tylko do Was!

Less waste

Gdzie tylko to możliwe staram się wykorzystywać naturalne materiały.